www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Interviu Screaming Heads


Killahead
 Share

Recommended Posts

Primul articol cu si despre Screaming Heads in presa scrisa dupa o pauza destul de lunga... Sa speram ca de acum tot asa o s-o ducem!

Un articol despre noi, despre trecutul, prezentul si viitorul trupei.

 

Multe multumiri domnului Nelu Brandusan si lui Paul "Slayer" Grigoriu de la Promusic Prod. si Maximum Rock :)

 

 

Screaming_Heads___Maximum_Rock__nr.25_2007_.pdf

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Mult respect pentru protagonistii documentului si activitatea d-lor. Alaturi de go, SH! adaug si go, RS!

Link to comment
Share on other sites

Da, inainte de IPR, dar asta e un lucru stiut (mai ales de partile implicate) si nu o noutate. Am fost primii in foarte multe lucruri.

Nu ne-am intors in tara, suntem tot raspanditi. Asta insa nu ne impiedica sa fim activi si sa lucram la album.

E clar ca nu s-a schimbat tot, dar e mult mai usor sa faci muzica si e mult mai usor sa arati ce poti in concerte.

 

(Postul nr. 667. Acum locuiesc peste drum de Satan!)

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de iluzii, e ceea ce simtim ca trebuie sa facem.

Suntem datori celor care inca ne asculta piesele dupa atatia ani, cat si celor care ne-au descoperit mai recent.

 

PS: Ma indepartez zici? La postul asta cu nr. 668 locuiesc chiar LANGA el...

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

daa.. am revista si v-am vazut ... si eu am gandit tot in sensul unei " coincidente" aparitia cursului meu , interviul cu seven si cel cu screaming heads si inca pe aceeasi pagina ( mai putin interviul cu seven)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.