www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Placa Audio Presonus Firestudio Tube (Firewire)


mickdarow
 Share

Recommended Posts

Salutare,

Vand o placa de sunet externa Presonus FireStudio Tube 100% functionala. Are: 
- 16 intrari, dintre care 2 sunt pe lampi;
- 6 iesiri balansate si o iesire de casti;
- 2 porturi Firewire (in cutie este si un cablu Firewire 400) - ATENTIE! - placa merge doar pe Firewire, nu are si USB;
- vine si cu un CD Cubase 4 cu licenta. 

Am cumparat-o ca sa inregistrez live repetitiile trupei, am folosit-o o singura data ca sa vad ca merge, si apoi ne-am dat seama ca nu avem chiar asa multe chestii de inregistrat 1f642.png :)
Am toate accesoriile cu care a venit, placa este inca in tipla (am scos-o cand am incercat-o si apoi am pus-o inapoi exact cum era) si de atunci strange praf, asa ca m-am hotarat sa o vand.
Placa este discontinued, pe cand era inca in productie costa cam 2500-3000 de lei, dar eu o dau pe a mea cu 1000, dat fiind ca nu se mai gaseste noua.
Accept orice test, pot trimite si in tara pe cheltuiala cumparatorului insa mi-ar placea sa o dau cuiva din Bucuresti, sa o poata verifica. Daca este necesar, pot trimite mai multe poze.

 

 

post-9349-0-34918200-1486639375_thumb.jpg post-9349-0-51477400-1486639383_thumb.jpg post-9349-0-81465600-1486639393_thumb.jpg

Edited by mickdarow
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.