www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tab Trooper - Amintiri In Gp


Guest Nightwach
 Share

Recommended Posts

Guest Nightwach

mai .. am facut la el cat am putut .. dupa ureche .. dupa tabul de Rigoletto .... acum .. la chitara de solo trebuie umblat ca nu e masura corecta .. cat am facut din ea .. si .. ma rog .... trebuie completat ...

o mica precizare .... Rigoletto avea pus la tab acordaju in Eb ... mie'mi suna oarecum bine si in E ... asa ca ... sa'mi ziceti ce si cum ... astept lume care poate sa ma ajute

trooper___amintiri.gp4

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Oameni buni, nu am stiut unde sa postez, asa ca scriu aici. Nu am vrut sa deschid un topic nou. Puteti muta mesajul unde considerati ca e potrivit.

 

Am lucrat la niste taburi Trooper si inca mai lucrez. Pe langa faptul ca apar rar noutati, din cauza lipsei mele de timp liber, mai e un dezavantaj: le scriu in Notepad, deoarece nu folosesc GP si nici nu intentionez. Cred insa ca cel mai important lucru e ca sunt OFICIALE, deci cat se poate de CORECTE. Daca cineva vrea sa le scrie in GP dupa fisierele scrise de mine, e ok.

 

Va trebui sa scriu cat de curand "Tari ca muntii", pt ca multa lume vrea sa scoata piesa asta si am vazut taburi, toate cu greseli. Pana atunci, vedeti ce e deja gata:

 

http://trooper.forumup.ro/about170-trooper.html

 

LMA 2009!

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Oameni buni, nu am stiut unde sa postez, asa ca scriu aici. Nu am vrut sa deschid un topic nou. Puteti muta mesajul unde considerati ca e potrivit.

 

Am lucrat la niste taburi Trooper si inca mai lucrez. Pe langa faptul ca apar rar noutati, din cauza lipsei mele de timp liber, mai e un dezavantaj: le scriu in Notepad, deoarece nu folosesc GP si nici nu intentionez. Cred insa ca cel mai important lucru e ca sunt OFICIALE, deci cat se poate de CORECTE. Daca cineva vrea sa le scrie in GP dupa fisierele scrise de mine, e ok.

 

Va trebui sa scriu cat de curand "Tari ca muntii", pt ca multa lume vrea sa scoata piesa asta si am vazut taburi, toate cu greseli. Pana atunci, vedeti ce e deja gata:

 

http://trooper.forumup.ro/about170-trooper.html

 

LMA 2009!

Fratilor, luati ca-s oficiale si mai rar gasesti asa ceva!

Balaure, congrats pt rabdare (sa le scrii in notepad trebe ca ti-a luat ceva timp) :)

Succese si bafta!

L M A

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.