www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jackson Js30rr


Soulmaster
 Share

Recommended Posts

Mie chitara asta (js30 RR) mi'a lasat un "gust neplacut".

Nu pare sa aiba nimic in neregula, dar rezultatul final pur si simplu nu convinge ... e mult mai scumpa decat merita.

Parerea mea, dpdv calitativ, seria JS e la acelasi nivel cu seria Bronze by BCRich (care costa aproape jumatate).

 

La acelasi pret, o chitara mult mai buna mi se pare RG321MH (cu toata boala mea pe libaneze ... )

Link to comment
Share on other sites

Guest EPSYLON_CURSE
Mie chitara asta (js30 RR) mi'a lasat un "gust neplacut".

Nu pare sa aiba nimic in neregula, dar rezultatul final pur si simplu nu convinge ... e mult mai scumpa decat merita.

Parerea mea, dpdv calitativ, seria JS e la acelasi nivel cu seria Bronze by BCRich (care costa aproape jumatate).

 

La acelasi pret, o chitara mult mai buna mi se pare RG321MH (cu toata boala mea pe libaneze ... )

 

 

What???

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

are un amic exact modelu asta..eu am avut js 30 dk...

 

e o chitara bunicica... eu am fost foarte multumit de chitara mea... tipu asta e si el multumit... in principiu isi merita banii...

 

daca te hotarasti pana la urma sa-ti cumperi js 30 rr.... poate te intereseaza chitara amicului.. ca ar vrea sa o vanda... si o da la un pret f bun... e tot neagra.. e aceiasi chitara...

 

daca te intereseaza da-mi un semn si te pun in legatura cu omu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.