www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Chitara Electroacustica Ibanez


Recommended Posts

A venit timpul sa-i spun "Pa!", unei chitari ce mi-a tinut de urat o buna perioada din viata...Dar  cum ea(viata )merge mai departe,  avand o noua chitara, m-am gandit sa o pun la vanzare.,pretul ei fiid 800 RON, cu precizare ca trebuie schimbata doza piezo(cea de sub calus), doza care costa vreo 250 ron cu tot cu manopera(la MC MUSIC). Este intrerupta datorita manierei mele(poate defectuoasa) de a canta si a tine ritmul ritmul lovind calusul in mod repetat(cel putin asa mi s-a explicat de catre expert, deteriorarea ei). E o chitara ft ok, care desi nu are un corp mare, are o rezonanrta (la rece ) ft placuta , "plina" iar preamp-ul. B Band , se numara printre cele mai bune de pe piata si a nu mai spune ca este si foarte frumoasa...Chitara vine cu husa ei(Ibanez) care este genul safe. Pt a va edifica, chitara este Ibanez AEF 37 ETCS, si nu se mai fabrica, la vremea ei fiind cea mai scumpa serie Ibanez (de la MC MUSIC).


voi pune poze imediat ce voi putea (telefonul imi spune ca nu am memorie suficienta...WTF...Deh, LG...).

 

  

Mai adaug si un procesor ft bun pt electroacustica Korg Pandora PX4A la pretul de 350 ron. Daca se iau impreuna, pretul pachetului este de 1000 ron nenegociabil.

Edited by Laurentiu Manole
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.