www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

pedale Behringer


CernoBill
 Share

Recommended Posts

vreau sa-mi iau pedala d distors si am vazut k tipii d la Behringer au niste preturi destul d interesante...

m-ar interesa sa stiu cam cum suna shmecheriile...in special asta...daca a incercat-o cineva...sa-mi spuna si mie...merita s-o iau...?mie nu-mi trebe cine stie c pedala...foarte sofisticata...imi trebuie un distorsion/overdrive care sa sune decent...adica sa nu-ti moara urechea... :)

Link to comment
Share on other sites

Mai bine mai pui niste banuti si iti iei macar un efect de la digitech... chiar si death metal.

 

edit: din experienta am vazut ca tot ce e legat de numele behringer lasa de dorit. sau... iti iei un mt-2 (ca mine :)) si... iti spun ca isi merita banii

Edited by Soulmaster
Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
vreau sa-mi iau pedala d distors si am vazut k tipii d la Behringer au niste preturi destul d interesante...

m-ar interesa sa stiu cam cum suna shmecheriile...in special asta...daca a incercat-o cineva...sa-mi spuna si mie...merita s-o iau...?mie nu-mi trebe cine stie c pedala...foarte sofisticata...imi trebuie un distorsion/overdrive care sa sune decent...adica sa nu-ti moara urechea... :)

 

Nu isi face banii, Behringerul OD100 e slabutz...mie imi pare rau ca l-am luat, comparativ cu Digitech.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca in cazul de fata se poate aplica dictonul "cat dai atata face"! :)

 

P.S. Vezi ca s-a mai discutat despre pedalele Behringer aici!

Edited by Steven
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.