www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Ieftin Combo Chitara Hughes & Kettner 100 W + 2 x FS2 footswitch


paul lazy
 Share

Recommended Posts

Vand Combo chitara in stare perfecta Hughes & Kettner Tour Reverb 100 W pe 3 canale,cu difuzor Celestion12";+ doua footswitch-uri Hughes & Kettner FS2(1 pt canalul de distors,alta pt canalul de reverb).Statia am cumparat-o noua acum 5-6 luni si am folosit-o foarte putin.Footswitch-urile de la ea nu le-am folosit niciodata.pret fix 400 euro.

post-1841-1148939515_thumb.jpgpost-1841-1148939548_thumb.jpg

 

si procesor profi de rack pe lampi Digitech 2120 cu tot cu footcontroler Digitech Control One.pret fix 450 euro.post-1841-1148939606_thumb.pngpost-1841-1148939618_thumb.jpg

 

telefon 0722768473 .Paul

Link to comment
Share on other sites

Combo-ul mi-a fost cumparat si adus din Germania ,anul trecut de Craciun.Am cartea si actele de la ea cu tot cu certificatul de garantie si cutia originala.Nu am apucat sa il folosesc prea mult pentru ca nu am avut trupa cu care sa pot canta ,decat vreo 2 luni si este pastrat la fel ca si cand l-am cumparat.E pacat pt cei care isi cumpara tipul acesta de statie sa nu isi cumpere si footswitch-urile de la ea.Ale mele sunt nefolosite deoarece am un procesor profi de rack foarte bun cu tot cu pedalier si l-am folosit pe acesta(si pe asta il vand).Necesita 2 pedale hughes & kettner model FS2 deoarece pe una ai canalul de overdrive,respectiv crunch si lead(care suna foarte bine) iar pe cealalta ai canalul de reverb,respectiv fx loop si reverb(reverbul este foarte bun,deasemenea).Statia este dotat cu difuzor de 12" Celestion Rockdriver Pro de 100 W.

Daca mai ai alte nelamuriri,le astept cu placere....

 

Imi pare rau dar nu accept schimb nu nimic deoarece si eu incerc sa ma scap de toate cate mi-au mai ramas.Eu ma chinui cu procesorul,pe care il dau destul de ieftin dar de care se pare ca lumea nu e interesata.(Nou ,cu tot cu pedalier pretul este de 1000 de euro). Bafta la vanzare in continuare.

Edited by paul lazy
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.