www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

/schimb Behringer Tu300


Recommended Posts

Vand un tuner behringher TU300 luat de la senia in februarie anul asta ( ca asta ) cu 100 ron sau o schimb cu un compresor/sustainer (boss cs3 sau DigiTech XMS Main Squeeze sau ceva asemanator ). In eventualitate de schimb mai dau o diferenta de bani... ne intelegem noi cumva. Contact pe yahoo : spook_cristi@yahoo.com sau la telefon 0733 176 519 sau lasati un mesaj cu un nr ceva si va contactez eu.

Link to comment
Share on other sites

Vand un tuner behringher TU300 luat de la senia in februarie anul asta ( ca asta ) cu 100 ron sau o schimb cu un compresor/sustainer (boss cs3 sau DigiTech XMS Main Squeeze sau ceva asemanator ). In eventualitate de schimb mai dau o diferenta de bani... ne intelegem noi cumva. Contact pe yahoo : spook_cristi@yahoo.com sau la telefon 0733 176 519 sau lasati un mesaj cu un nr ceva si va contactez eu.

 

Pai in link-ul dat de tine pedala costa 87 lei noua in magazin si tu vrei sa o dai cu 100? Macar nu mai puneai link-ul, poate asa era cineva interesat...

Link to comment
Share on other sites

Salut ! da intr-adevar cand am postat anuntul era 120 ron la senia ... au schimbat ei pretul nu stiu ce sa zic ( daca tu l-ai vazut la 87 de lei, azi 15 martie 2011 este 94.46 lei uite) NU incerc sa tepuiesc pe nimeni doar ca nu am fost pe faza cand s-a schimbat pretul la ei... astfel avand in vedere ca azi e 95 de lei la senia eu il dau cu 75 de lei (daca pretul va fluctua in continuare, va creste/scade eu imi mentin pretul din magazin - 20 de lei deoarece e o scula noua si nu ma lasa inima sa o las la pret chiar asa mult... ) Multumesc pentru observatie, probabil ca daca nu imi spunea cineva nu ma uitam si riscam discutii pe aici. Deci pedala este in continuare la vanzare cu 75 de lei iar daca pretul va creste la senia (probabil isi fac update la site sau ceva si au gresit preturi pe acolo, poate nu... nu stiu) eu imi voi mentine pretul magazinului - (minus) 20 de lei. Multumesc inca o data si bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.