www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[ Constanta ] Chitarist Solo & Compozitor


Ozzy Florin
 Share

Recommended Posts

Salut,

Sunt Ozzy, Chitarist solo ( Unul foarte bun as putea spune ) si Compozitor din Constanta.

Un fost membru al trupei de Thrash Metal " B.E! " si actual fondez o formatia de Symphonic Metal / Melodic Metal ".

Am o cariera solo, cu un album " in lucru ", bla bla bla bla bla...

Gen-ul abordat de trupa vreau sa fie intre formatiile: " Nightwish, Eluveitie, Finntroll, Leaves` Eyes, Epica,

KORPIKLAANI, Alestorm, Sonata Arctica, etc... ". As cauta mai mult o vocalistA decat vocal, insa se poate ori cum.

IDOLI : Charlie Parra del Riego, Jeff Hanneman.

 

Deci, caut :

Bass

Tobosar

Voce ( Fem./Masc. )

Keyboards

 

Si optional :

Vioara

 

Edit :

Daca esti vocalista si canti si la vioara, si mai bine :D.

Daca esti vocal, si poti face ceva " tipat " si sa cobori vocea rau ( Growl ), si mai bine :D.

Multumesc.

Edited by Ozzy Florin
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Sunt Ozzy, Chitarist solo ( Unul foarte bun as putea spune ) si Compozitor din Constanta.

Un fost membru al trupei de Thrash Metal " B.E! " si actual fondez o formatia de Symphonic Metal / Melodic Metal ".

Am o cariera solo, cu un album " in lucru ", bla bla bla bla bla...

Gen-ul abordat de trupa vreau sa fie intre formatiile: " Nightwish, Eluveitie, Finntroll, Leaves` Eyes, Epica,

KORPIKLAANI, Alestorm, Sonata Arctica, etc... ". As cauta mai mult o vocalistA decat vocal, insa se poate ori cum.

IDOLI : Charlie Parra del Riego, Jeff Hanneman.

 

Deci, caut :

Bass

Tobosar

Voce ( Fem./Masc. )

Keyboards

 

Si optional :

Vioara

 

Edit :

Daca esti vocalista si canti si la vioara, si mai bine :D.

Daca esti vocal, si poti face ceva " tipat " si sa cobori vocea rau ( Growl ), si mai bine :D.

Multumesc.

Pune un demo cu tine Florin

Vrem si noi sa vedem un chitarist foarte bun.Eu unu nu am mai vazut un chitarist solo de mult

O sa te ajute sa gasesti instrumentisti foarte buni :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.