www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Placa Video, Jocuri Pc, Cont Steam, Casti!


Recommended Posts

Salut! M-am gandit ca e timpul sa arunc lucrurile care stau de ceva vreme prin casa. Daca oricum nu le folosesc...

 

1. Placa video ATI Radeon HD 3400 Series, functioneste ca-n prima zi! :) O am de ceva timp, dar da, merge. Are 512 MB VideoRAM, fara defecte. Pret: 100 RON!

 

2. Casti Arctic Sound P201 - castile se aud OK, microfonul nu mai merge (nu stiu ce e cu el, e inca atasat, n-are cabluri rupte). Le-am luat de la PCGarage, Pret: 25 de RON!

 

3. Jocuri PC:

GTA San Andreas - Cutie originala + CD + Carticica + Harta/Poster - Pret: 20 RON

The Elder Scrolls IV - Oblivion: CD + Harta + Carticica (carticica e scrisa, dar doar pe prima si ultima pagina). - Pret: 20 RON

Warcraft 3 - The Frozen Throne: CD + Carticica - Pret: 20 RON

 

Daca le luati pe toate le las la 40 de RON.

 

4. Cont Steam cu 43 de jocuri! Valoarea contului: 560$.

Call of Duty: Black Ops 02 (single, multi, zombies) , CS:GO, CS 1.6, CS:CZ, The Binding of Isaac + DLC Wrath of The Lamb, Mafia II, Civilization 5, Medal of Honor (single, multi) + inca multe multe multe mult prea multe jocuri.

Pret: 400 RON.

 

Am si un stic USB de 4 GB daca ii pasa cuiva, dar nu prea cred, haha. Daca mai am ceva, va anunt!

 

Se adauga urmatoarele:

6. LG KP 501 Cookie cu ecranul care uneori merge, uneori nu, nu stiu ce are. In rest e functional. Pret: 60 RON.

 

7. Card MicroSD 8 GB.

 

Nota: *Expedierea se va face prin posta.

*Toate preturile sunt negociabile.

*Daca alegeti 2+ produse facem cumva sa iesiti mai ieftin :)

Edited by ijustwantedtosayhi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.