www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Seymour Duncan Twin Tube Mayhem


Recommended Posts

Pret: 500 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: asgard_metalhead@yahoo.com


Accept schimburi: Accept schimburi
Vand Preamp Seymour Duncan Twin Tube Mayhem. E vorba de un preamp pe lampi; suna decent, foarte ok pentru practice si nu numai. In videoclipul de fata am ales un sunet mai intepat, cu putin bass si low gain (aveam gain'ul la 40%). Chitara folosita este Ibanez Universe cu doze PASIVE DiMarzio Blaze. In concluzie, daca sunteti iubitori de high gain, aveti jos mai putin de jumatate din potentialul preampului la capitolul agresivitate fonica. Daca nu, preamp'ul se poate folosi si la orice alt gen. Aveti si un buton pentru boost pe solo. Dati un search pe net si va veti convinge. Pret: 500 ron. Doritorii imi pot da mesaj la asgard_metalhead@yahoo.com

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

super mega oferta DOAR pana luni, 27 aprilie , ora 20:00 (adica peste 3 zile):

 

395 RON!!!!!!!!!!

 

Daca nici asta nu e o super oferta ma retrag. :)

 

Mai mult de atat mai am de vanzare o pedala de volum  BOSS FV-50H pe care am primit-o cadou asta-iarna. Pedala a stat doar in cutie, are certificat de garantie, cumparata de la guitar shop cu 350 ron si o vand cu 300 ron, DAR daca le cumparati pe amandoua pretul este 680 ron!

 

Weekend placut!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.