www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Monitoare Active Nearfield Behringer Truth B2031A


Menghenung
 Share

Recommended Posts

M0ygdxm.jpg?1

Vand o pereche de monitoare active nearfield Behringer TRUTH B2031A. Pretul unui singur monitor la Senia este in acest moment 918,96 RON.Le-am folosit doar intr-o singura locatie in interior (apartament) destul de rar. Sunt impecabil pastrate. Cine cunoaste aceste monitoare stie ca nu ai cum sa le forjezi intr-un apartament, au functionat cand a fost nevoie doar in conditii optime.

Nu mai am la ele cutiile imense de carton ce serveau drept ambalaj si nici maculatura (brosurile tehnice).

Ofer gratuit in pretul lor perechea de cabluri (XLR la un capat, RCA la celalalt).

Monitoarele nu au nevoie de nici o descriere, exista multa informatie despre ele pe internet, reprezinta un succes pentru Behringer. Intr-un  studio iti ofera toate avantajele de care ai nevoie. Au diverse ajustari pentru a compensa probleme de acustica (daca este necesar), au forta datorita difuzoarelor de 8", sunt oneste in redarea frecventelor.

Cel interesat trebuie sa tina cont de un transport cu masina, sunt destul de mari, grele si trebuiesc transportate cu grija.

Despre pret spun ca nu este negociabil si ca nu sunt interesat de schimburi. Clientul trebuie sa inteleaga ca ofer proba si informatii suplimentare daca interesul este real. Nu ma oblig sa raspund la oferte de schimb (nu doresc schimburi), nu negociez (nu ma intereseaza ce si cum si cand au vandut altii).

 

Oferta mea este 1400 RON pentru pereche.

 

Poti deci sa le achizitionezi cu ceva mai mult de 400 RON sub pretul de magazin si eu spun ca este o oferta corecta in raport cu ce reprezinta produsul. Motivul pentru care le vand este ca nu mai am timp de muzica si imi ocupa destul spatiu.

 

Daca exista interes raspund la numarul : 0755 208 848

Edited by Menghenung
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SeZCxNI.jpg?1

F3EACfI.jpg?1

KQY6HDn.jpg?1

B1Iwfw2.jpg?1

xdyGOIx.jpg?1

 

 

Iata si cateva poze reale ale produlsului.

Pentru cei interesati, mai spun ca au protectie (limitator care se activeaza in momentul in care in ele intra semnal puternic), un lucru foarte intelept pentru cei care mai comit greseli si muta volumul aiurea.

Nu le voi tine aici o vesnicie, e bine de stiut pentru cei care doresc o pereche de monitoare dotate cu difuzoare de 8".

Eu zic ca este o ocazie cu care nu te intalnesti foarte des. Sunt aproape nefolosite.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.