www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Combo Variant


Recommended Posts

Se vinde o bijuterie mica de combo, custom-made Variant. Este hand-wired, lucrat cu foarte multa atentie si suna exceptional de bine. Are o putere de 3W si e echipat cu un difuzor Celestion Super 8, preamp ECC83 si finala 6N6P.

Nu va lasati pacaliti de cei 3W, daca maresti volumul putin urla destul de tare si poate fi dus linistit si la o repetitie cu amicii! Are potentiometre de ton/gain si switch-uri de stand-by si fat(adauga extra bas). Ca ton si versatilitate mi se pare peste multe din chinezariile facute pe banda, din magazine. Un ton cald de lampi, fara sa-ti deranjezi vecinii. Il am doar de 6 luni, e in stare perfecta.

 

Pret: 550 de lei negociabil. Cine il cumpara primeste cadou si o lampa ECC81 Tungsram(pe ebay is cam 20-25$) cu un ton vintage foarte dragut.

 

Se vinde doar pentru ca am nevoie urgent de bani, daca nu se da in timp util, se retrage de la vanzare. Pentru intrebari/negocieri/amenintari doar pe PM va rog!

post-18111-0-93909300-1381650995_thumb.jpg

post-18111-0-68445200-1381651004_thumb.jpg

Edited by SausageAssassin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.