www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

concert teamsters blues band, vineri 03.11


carramba

Recommended Posts

Intocmai..... este pregatita loja VIP pt tine. Cum sa fie cafeaua cu lapte ?? fara ?? :) Te rog sa nu uiti guitara acasa..... nu de alta dar stiu unde locuiesti si daca vin eu sa o iau nu ti-o mai dau inapoi..... :(

cafea cu lapte? ;) pt. asa ceva B) ma otraviti! ;) chitara gasesc eu un alt loc s-o uit ;) loja aia VIP e la orizontala? :):o nu de alta, dar dupa o bautura ca asta promisa, voi cadea sigur pe spate! :) auzi, cafea cu lapte...cah! si ziceau ca e seara de blues...

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

CAND E MAI MISTO SENTIMENTUL "BLUE" DECAT ATUNCI CAND VREI SA-TI STINGI SETEA CU O BERE RECE SI VIN DUBIOSII DE LA TIMSTARS SA-TI OFERE O CAFEA CU LAPTE (BATUT)???

SA VEZI SMANES DE CANTAT HENDRIXURI DUPA CE TE ODIHNESTI LA LOJA VIP DE LANGA SCENA SI-TI PARAIE IN CAP BOXELE ALEA MISTOACE!! :)

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

Guest Cooldmind

de ce, canti si tu? :)

de cantat si eu cant...dar poate cine stie...o sa am si o colaborare cu ei in viitorul apropiat... :) iar despre cantarea de pe 3.11 a fost totul OK!

Link to comment
Share on other sites

Guest Cooldmind

...da' tre' s-avem multa rabdare? :):(

pai...nu stiu acte rabdare trebuie...ca si atunci cand a fost spectacolul ramona jii dragos au trecut cam 2 saptamani pana la postarea pozelor...so..? :):)

Link to comment
Share on other sites

pai...nu stiu acte rabdare trebuie...ca si atunci cand a fost spectacolul ramona jii dragos au trecut cam 2 saptamani pana la postarea pozelor...so..? :):)

]

 

si eu astept cu nerabdare pozele...dar trebuie sa-ti spun ca n-a durat 2 saptamani, dupa cantarea nostra ci mai putin de o saptamana:)

in rest, numai bine

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mai oameni buni, a trecut o luna si nimic! :):):)

 

Domnu` Silviu, pardon Silviu :( , cu scuzele de rigoare, abia acum am primit si eu cateva instantanee ale cantarii la care ne-ati facut onoare de a ne impartasi din tainele chitarii..... B) . Multumim inca odata pe aceasta cale publicului, celor care ne-au facut poze si nu in ultimul rand.... ;) lui Silviu....

 

post-979-1165835933_thumb.jpgpost-979-1165835944_thumb.jpgpost-979-1165835955_thumb.jpgpost-979-1165835967_thumb.jpgpost-979-1165835977_thumb.jpgpost-979-1165835989_thumb.jpgpost-979-1165835999_thumb.jpgpost-979-1165836014_thumb.jpgpost-979-1165836044_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.