www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

concert teamsters blues band, vineri 03.11


carramba
 Share

Recommended Posts

Intocmai..... este pregatita loja VIP pt tine. Cum sa fie cafeaua cu lapte ?? fara ?? :) Te rog sa nu uiti guitara acasa..... nu de alta dar stiu unde locuiesti si daca vin eu sa o iau nu ti-o mai dau inapoi..... :(

cafea cu lapte? ;) pt. asa ceva B) ma otraviti! ;) chitara gasesc eu un alt loc s-o uit ;) loja aia VIP e la orizontala? :):o nu de alta, dar dupa o bautura ca asta promisa, voi cadea sigur pe spate! :) auzi, cafea cu lapte...cah! si ziceau ca e seara de blues...

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

CAND E MAI MISTO SENTIMENTUL "BLUE" DECAT ATUNCI CAND VREI SA-TI STINGI SETEA CU O BERE RECE SI VIN DUBIOSII DE LA TIMSTARS SA-TI OFERE O CAFEA CU LAPTE (BATUT)???

SA VEZI SMANES DE CANTAT HENDRIXURI DUPA CE TE ODIHNESTI LA LOJA VIP DE LANGA SCENA SI-TI PARAIE IN CAP BOXELE ALEA MISTOACE!! :)

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

Guest Cooldmind

de ce, canti si tu? :)

de cantat si eu cant...dar poate cine stie...o sa am si o colaborare cu ei in viitorul apropiat... :) iar despre cantarea de pe 3.11 a fost totul OK!

Link to comment
Share on other sites

Guest Cooldmind

...da' tre' s-avem multa rabdare? :):(

pai...nu stiu acte rabdare trebuie...ca si atunci cand a fost spectacolul ramona jii dragos au trecut cam 2 saptamani pana la postarea pozelor...so..? :):)

Link to comment
Share on other sites

pai...nu stiu acte rabdare trebuie...ca si atunci cand a fost spectacolul ramona jii dragos au trecut cam 2 saptamani pana la postarea pozelor...so..? :):)

]

 

si eu astept cu nerabdare pozele...dar trebuie sa-ti spun ca n-a durat 2 saptamani, dupa cantarea nostra ci mai putin de o saptamana:)

in rest, numai bine

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mai oameni buni, a trecut o luna si nimic! :):):)

 

Domnu` Silviu, pardon Silviu :( , cu scuzele de rigoare, abia acum am primit si eu cateva instantanee ale cantarii la care ne-ati facut onoare de a ne impartasi din tainele chitarii..... B) . Multumim inca odata pe aceasta cale publicului, celor care ne-au facut poze si nu in ultimul rand.... ;) lui Silviu....

 

post-979-1165835933_thumb.jpgpost-979-1165835944_thumb.jpgpost-979-1165835955_thumb.jpgpost-979-1165835967_thumb.jpgpost-979-1165835977_thumb.jpgpost-979-1165835989_thumb.jpgpost-979-1165835999_thumb.jpgpost-979-1165836014_thumb.jpgpost-979-1165836044_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.