www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Korg Ax3000G Procesor Efecte Chitara Electrica


Guest Cristi Iacob

Recommended Posts

Guest Cristi Iacob

Vand (Urgent!) procesor de efecte pentru chitara, Korg Ax3000g. A fost cumparat de la McMusic Bacau acum 2 ani. Este folosit foarte putin (3 concerte si cateva recordinguri). Este fara zgarietura si in stare excelenta. Il vand pentru ca vreau sa imi iau un amplificator full valve. Nou a fost 1000 lei. Vreau sa il dau cat mai repede pt ca am gasit o oferta sh pentru amplificator. Pret procesor fix 500 lei.

post-18278-0-12724900-1362929473_thumb.jpg

post-18278-0-40908700-1362929486_thumb.jpg

Edited by Cristi Iacob
Link to comment
Share on other sites

Guest Cristi Iacob

Salut! Scuze, dar mai jos nu pot lasa. E aproape nou nout. A stat mai mult in camera pe birou conectat la vox vt 15 :D. Este impecabil, nu are probleme de soft, butoanele merg toate la fel de bine. Daca vrei am sa fac un mic filmulet cu el. O saptamana pot astepta, dar mai mult nu..ca si eu depind de tipul care da ampul. Nu stiu cat il mai tine :(. Astept raspuns. Salut!

Edited by Cristi Iacob
Link to comment
Share on other sites

Guest Cristi Iacob

Am lasat din pret tocmai ca sa il dau cat mai repede..initial as fi vrut macar 6 dar intr-o sapt trebuie sa il dau sa fac rost de bani pt amp.

 

Valabil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Cristi Iacob

Valabil!

 

Up!

 

Il dau si cu husa universala de la Thomann, pt care am facut niste opritoare de polistiren sa intre bine procesorul.

pret 500 lei. Up!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.