www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Canon Rock Live La Delri Suceava Pe 9 Martie 2013


 Share

Recommended Posts

Am cantat Canon Rock live la Delri Suceava pe 9 Martie in deschiderea lui Antract si desi am cantat la o ora tarzie ( pt mine ) , ora 23.30

cred ca mi-a iesit binisor . Daca vreti sa va dati si voi cu parerea astept comentarii .

 

http://www.youtube.com/watch?v=4YJ-LZOMa30

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest George10

pentru varsta ta e binisor, trebuie sa recunosc insa ca am vazut si pusti mai buni ! mult succespe viitor!

Link to comment
Share on other sites

Bravo Florine :) Felicitarile mele sincere pt inregistrare si pt ambitia ta. Daca te sprijina parintii in ce vrei sa faci sa profiti cat poti. Mai slefuieste piesa, in 2,3 ani o s-o canti de 2,3 ori mai bine. Consider ca n-are rost sa-ti atrag atentia pt mici greseli, care doar cu experienta or sa dispara incet incet. Tu canta acolo, slefuieste-ti melodia, cu timpu o sa intuiesti in mod consistent ritmul, o sa canti mai cursiv si o sa-ti dai seama cum treci de la un nivel la altu. Esti pe drumu bun, fii destept si studiaza marii chitaristi, vezi cum s-a remarcat fiecare in felu lui. Fii smecher, daca-ti place Van Halen, nu invata Eruption, invata Take Your Whiskey Home s.a.m.d. Tine-te de treaba :respect:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca te sprijina parintii in ce vrei sa faci sa profiti cat poti.

 

deci serios sa profiti.. ai mei au fost anti-chitara inca de la inceput .. si cand e de repetat sau sa cant undeva .. uf uf..

 

dar cum a spus si colegul de mai sus , canti bine.. iar greselile o sa le corectezi cu timpul

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.