www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Solista Bucuresti


Guest thecoloursband
 Share

Recommended Posts

Guest thecoloursband

Caut solista de muzica usoara - populara pentru evenimente (valabil si pentru incepatoare)

Important - aspect fizic placut ; timp pentru repetitii

 

Pentru detalii - 0766 718 825 sau thecoloursb@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Wow, foarte tare. Poti sa spui si ce inaltime ar trebui sa aiba?

 

Daca se poate si marimea sanilor. Credeam ca vocalistele sunt despre voce, se vede ca nu am nici un fel de treaba cu muzica.

O sa iti recomand io o agentie de vocaliste numai buna pt. tine:

 

 

 

Ai dreptate dar si demiicaros are dreptate.. Asta cu urat/frumos mi se pare discriminare , daca mie imi place de o fata si altii zic ca e urata atunci care-i problema ? Eu nu cred ca exista om urat/frumos , fiecare cum ii place.. Si daca vorbesti despre muzica cu atat mai mult..

Link to comment
Share on other sites

Si mie mi se pare discriminare dar din pacate conteaza si aspectul fizic , dar totusi nu trebuia sa se bage Petrucciani cu comentariul acela.Initial nu am vrut sa dau reply dar pur si simplu m-a enervat.

Total off-topic, dar trebuia s-o spun: nenea Beck asta, care din motive aparente nu-si lasa numele si localitatea la profil, are lvl 85 skill-ul de a se baga in seama random, cu replici de genul :) Am avut si eu o situatie de genul cu dansul si, la fel ca si tine, mi-am cam sarit din pepeni.

On-topic, legat de anuntul colegului nostru de forum, am o prietena cu o voce extraordinara, o sa o intreb daca ar fi interesata. Daca e pentru The Colours Band, o sa insist mai tare ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.