www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doza Bill Lawrence XL500


Guest kdavru

Recommended Posts

Dupa cum stiti,aceasta este doza regretabilului Dimebag Darrell.Va rog sa sariti cu pareri :) Vreau sa fac comanda in seara asta....Cum scrie mai sus doza este XtraLead..multi oameni mi-au spus k dozele prea agresive induc multa microfonie..as vrea sa stiu daca este cazul si aici??pretul este de 54 dolari +taxe postale vreo 80 si ceva..

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

bah e o doza pt metale. clar poti canta orice cu ea, dar e mai "activa" pe zona asta. toti care o foloseau tocmai pt propietatea asta o foloseau, ca'i nervoasa. eu zic sa o iei.

Multam' omule...sa stii ca asa am sa fac :) mai ales ca tot pe metal ma axez...

Link to comment
Share on other sites

thank you man :)..am ales sa fac plata prin western union..a mai comandat cineva din state prin metoda asta?plata se face dupa primirea pachetului nu?

Link to comment
Share on other sites

plata se face inainte. nimeni nu iti aduce nimic de la mama dracu, cu riscu de a le refuza tu dupaia ca nu-ti place.

platesti, la cat dai tu comisionul la western e parca inca vro 17-25$, si dupaia stai frumos si astepti...poate vine.:)

glumesc, sansele sunt destl de mari sa vina:)

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca exista probabilitatea sa nu vina. :) .am vb cu patronu si am stabilit toate detaliile..vine cu air parcel post si sincer nu stiu in cat timp poate ajunge...dar voi afla curand cu siguranta:D

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

vine intre 3 si 10 zile. chestia e ca nu patronu ar fi de vina daca nu vine ci usps, ca poate o pierd.

acuma asta nush cat de des se intampla...presupun ca in general nu prea le pierd. chestia e ca daca ti-o trimite o firma atunci ti-o trimit cu chitantza si daca le spui si cu asigurare la valoarea aia, ceea ce inseamna ca daca se pierde, firma recupereaza banii si iti trimit alta.chestia e ca poate platesti vama, in functie de cuantumul sumei de pe chitantza.daca iti trimite altcineva si nu cu factura, atunci o poate declara la alta valoare,mai mica, dar daca se pierde recupereaza banii in principiu pana in suma declarata, in functie de valoarea asigurarii, dar scapi de vama, daca suma declarata e mica.bine in cazu tau nu are rost sa te complici ca nu e cine stie ce valoare doza aia, in consecintza nici vama. eu ziceam asa in general...

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

poate e tarziu dar ca sa te scap de eventuale taxe vamale ... vezi ca au adus la Grosmann doze Bill Lawrence (si s-ar putea sa aduca si Lyndi Fralin) de tot felul ... cred ca are si modelul tau.

Intradevar doza e super misto cu sistemul Noisefree ...

post-662-1158911419_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

poate e tarziu dar ca sa te scap de eventuale taxe vamale ... vezi ca au adus la Grosmann doze Bill Lawrence (si s-ar putea sa aduca si Lyndi Fralin) de tot felul ... cred ca are si modelul tau.

Intradevar doza e super misto cu sistemul Noisefree ...

din nefericire e prea tarziu k am dat comanda de vreo 2 zile dar in afara de comisionul de la western union care e vreo 10$ nu platesc nici o taxa :) deci e ok.astia care imi trimit doza pun un replacement value la vama sa nu mai imi deschida cutia..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.