www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rock To The Top Contest


Guest CoolRock
 Share

Recommended Posts

Guest CoolRock

Trupa Oykon s-a calificat in faza finala a concuruslui Rock To The Top Contest. Stiu ca a mai fost un topic asemanator dar am refacut acest anunt deaorecere primul o luase un pic pe aratura, noi, cei din trupa fiind intelesi gresit de anumite persoane, totul terminandu-se cu inchiderea acestuia pentru lipsa de fairplay. Mi s-a parut absolut normal sa se faca publica competitia atat vreme cat probabil 90 % din userii acestui forum nu au auzit de siteul www.axehound.com - un fel de varianta in limba engleza a sitelui / forumului de fata. Prin acest nou subiect nu vreau sa credeti ca va fortez sa ma votati. Mie mi se pare o kestie asemanatoare cu preselecta pt Eurovision unde in primul si in primul rand concurentii sunt votati de rude, vecini, cunoscuti si abia mai apoi de fani.

 

Faptul ca am insistat un pic pe tema votului zilnic poate m-a "descalificat" in ochii unora dar ce puteam sa fac ? Sa conving dusmanii sau fanii celorlalte trupe sa ma voteze ? Nu, in nici un caz. DIn aceste motive am apelat la forumul RGC, pe care imi fac veacul de ceva vreme si prin intermediul caruia mi-am facut multi prieteni noi. De faptul ca in Resita organizez perioadic concerte si invit trupe din underground, incercand sa contribui infim, cat pot si eu la relansarea acestuia dupa multi ani de pauza, nu mai vorbesc...

 

Multumesc pentru intelegere... si v-as ruga totusi sa nu faceti comentarii taioase astfel incat sa incercati ne provocati pentru ca promitem ca nu vom raspunde.

 

Va las pe voi sa decideti care este trupa care merita votul, dar nu inainte de a va loga. Stiu ca in concurs sunt poate si trupe mai bune. Este alegerea voastra pe cine votati. Daca totusi va hotarati sa o faceti, nu uitati ca se poate vota o singura data pe zi de la acelasi IP, ultima zi de votare fiind 22 sept.

 

Bafta ! si ROCK ON !!!

Edited by CoolRock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
This is an email from 'Axehound'

Message:

Hello to our registered Axehound.Com users.

Just a quick note to let you know that we are tallying the votes and

double checking a few things before we release the results of the Rock to

the Top contest.

We want to make sure that everyone played nice and that there was no

dishonesty in the voting process. Results will be posted on the front

page in the next few days.

In the time being, please feel free to check out some of our great gear

reviews or read our blog at www.myspace.com/axehound to kill some time.

Rock On

Axehound

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.