www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fender Deluxe Vm


Recommended Posts

Amplificatorul este in stare excelenta, a fost folosit si cantat in conditii normale! Il detin de aproximativ 2 ani, am cantat cu el pe ici pe colo, curand am renuntat la ideea de a mai cara scule si in ultimul an a stat numai in casa, folosind procesorul mai des.

 

Motivul vanzarii il reprezinta faptul ca am realizat recent ca nu imi trebuie atat de multe putere, amplficatorul are 40W, full lampa atat canalul de clean si de drive! Singurul element digital aici il reprezinta procesorul de efecte (chorus, delay si reverb) care suna pe masura amplificatorului, care m-au servit cu credinciosie si m-au scutit de a cumpara 2 pedale (reverb, chorus). este genul de amp in care iti bagi doar chitara si nu mai ai nici un stres!

 

din pacate nu am nimic inregistrat cu el, poftiti un demo, review-uri se gasesc cu nemiluita pe net!

 

Include cablu alimentare 2m destul de tapan, footswich si cablu midi ptr schimbarea / comutarea canalelor clean / drive si fx!

 

http://www.guitarsho...xe-vm_p653.html - pret Guitar Shop - 3450 RON

 

PRETUL MEU: 2200 RON

 

se poate testa si proba in Bucuresti,

0763920320 / 0755708792

 

imi cer scuze pentru calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul iar nici lumina nu m-a ajutat foarte mult!

ptr cei cu adevarat interesati, in loc sa cerem poze fara rost si sa stresam oamenii aiurea, va invit cu mare drag la o proba, nu implica absolut nimic!

 

Sho pe el!

post-11114-0-55536500-1355781085_thumb.jpg

post-11114-0-46982600-1355781099_thumb.jpg

post-11114-0-41374700-1355781122_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu unul, super ok si extrem de versatil. Clean bun de Fender, drive-ul mie mi-a placut foarte mult, desi e Fender, partea de efecte vine ca bonus si va scuteste de pedale. E genul de amplificator de bagat chitara direct in el si care nu te lasa la greu.

 

Si ca orice Fender pe lampa ia pedale bine in fata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.