www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Chitarist In Cluj


Achak
 Share

Recommended Posts

No-rock !!!!!!!!!!!!!!!

 

Caut un chitarist in Cluj care poate invata repede si bine piese cunoscute ( Phoenix, Bon Jovi, Guns'n Roses, Eagles ...in general rock clasic). Este vorba de chitara electrica(incluzand solistica).Trupa "Cover Up" a sustinut concerte de cover in localuri din Cluj. De cand suntem in cautarea unui chitarist am luat o pauza.Eu sunt solist vocal si chitara electroacustica.Daca stapanesti chitara electrica si iti place si rockul mai ... " batranesc", suna-ma si poate vom canta impreuna, daca nu ... atunci macar bem o bere si ramanem prieteni. Sunt deschis si pt compozitii proprii, ar fi chiar frumos sa ne reprofilam in timp pe creatiile proprii.

Suntem trecuti de 30 de ani, dar muzica si mai ales rockul nu are varsta. Atasez un link cu unul din concerte, pt a crea o idee despre ceea ce facem. Tel : 0751509713

 

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am 34 de ani si cant la chitara de cand ma stiu, desi nu sunt neaparat un Malmsteen :). Tocmai imi cautam trupa, cand am dat de anuntul vostru. Imi place ce/cum cantati si m-as baga, poate iese ceva...daca nu, ramanem cu berea :)

Adresa mea de mail: alin_m_iliescu@yahoo.com, tel. 0748655878

P.S. ultima mea piesa:

(ritmul s-a desincronizat putin la editare :))
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.