www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Cauta Chitarist Bucuresti


Guest Trupa Incipient
 Share

Recommended Posts

Guest Trupa Incipient

Trupa Incipient din Bucuresti, cauta chitarist cu experienta, creativ, pasionat si doritor sa faca parte dintr-o echipa! Pentru mai multe delatii in privinta stilului si bio, vizitati pagina noastra de myspace: www.myspace.com/incipientro

 

Contact: Andrei Sandu - 0724549473

trupa_incipient@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Am ascultat piesele de pe myspace, mi-a placut sound-ul si m-am regasit in el.

 

Mi-ar face placere sa ne cunoastem, daca sunteti interesati.

 

Sunt Ciprian din Bucuresti, cand la chitara de cca. 10 ani, am facut parte din cateva trupe, acum construiesc un proiect pe un gen usor diferit, care implica si niste instrumente clasice, care cred ca ar fi complementar cu un sound mai distorsionat.

 

Datele mele de contact sunt: 0743 082 840 untilisleepd2@yahoo.com sau messenger untilisleepd2.

 

Multumesc,

Ciprian

Link to comment
Share on other sites

Guest Trupa Incipient

inca un motiv pentru care regret ca nu sunt in bucuresti :(

Succes !!!

 

Multumim, multumim. Dupa ce ne punem la punct cu noua formula si cu toate planurile pe care ni le-am propus in viitorul apropiat, sigur vom ajunge si in Iasi si vom avea ocazia va cunoastem. Si oricum, sunt o gramada de trupe tari si in tara. Nu doar in Bucuresti. Muzica este tot ce conteaza.

 

Succes.

Edited by Trupa Incipient
Link to comment
Share on other sites

Guest Trupa Incipient

Vai de creierul meu cum suna baietii astia ! Multe felicitari ! Daca nu era o perioada asa plina pentru mine acum, nu stateam pe ganduri. Cea mai buna trupa romaneasca pe care am auzit-o de ceva vreme. :respect:

 

Multumim Victor. Ne bucura sa vedem oameni care apreciaza ceea ce facem si ne sustin. Datorita celor ca voi nu o sa renuntam si o sa mergem mai departe. Respectele noastre.

Link to comment
Share on other sites

Chitarist , 19 ani, am ceva riffuri pe stilul vostru, cant la chitara de 5 ani, puteti intra la mine pe facebook sa vedeti ce pot, am postate filmulete si ceva joaca in soundclound. vladgheorghita@rocketmail.com este adresa de email, si 0761322751. Si eu caut trupa de vreo luna dar nu am prea avut noroc. Am mai cantat insa ca basist intr-o trupa deaoarece a fost lipsa de basisti in Valcea. Insa chitara ma descurc destul de bine.

Am chitara Jackson RR24XT, folosesc RP250 ca procesor in care imi fac setarile.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Trupa Incipient

TOPIC CLOSED!!!

 

Multumim tuturor celor care au fost interesati in a colabora cu Incipient!

Edited by Trupa Incipient
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.