www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tableta Eboda, Garantie, Impecabila, Pachet Complet, Pret Bun


Guest Din Oraºul Acesta
 Share

Recommended Posts

Guest Din Oraºul Acesta

Vand o tableta eBoda Impresspeed E1. Caracteristicile sunt cam urmatoarele:

- procesor 1,2 Ghz

- 512 MB Ram

- procesor grafic Mali 400

- 4GB memorie

- Android 4.0.3

- posibilitatea de a manevra cu doua medii de stocare externe de maximum 32 Gb fiecare

- suporta o lista intreaga de modemuri 3G din cele care sunt puse in comercializare de Orange, Vodafone, RDS sau Cosmote

- rezolutie 800x480

- multitouch capacitiv 5 puncte

- wifi si toate celelalte care se gasesc pe ea.

Tableta este in stare perfecta. Vine cu pachetul intreg, cutie, acte, tot ce exista la ea si, suplimentar, vine cu husa dedicata pe care am cumparat-o dupa aceea. O am de 2 sau 3 luni, cred, din nefericire m-am convins ca nu am nevoie de o tableta, asa ca o dau ca sa iau ceva care sa-mi foloseasca mai mult, acesta fiind motivul vanzarii. Asadar, garantia se situeaza in jurul a 20 de luni.

Pe site-ul oficial eboda ea costa 599 lei si discutam acolo de modelul cu procesor la 1 Gb, nu la 1.2 (http://goo.gl/o3q7O). Pretul meu, pentru tot ce am la ea, este 5 milioane.

NU FAC SCHIMBURI.

NU AŞ VREA SĂ O TRIMIT ÎN AFARA BUCUREŞTIULUI CU POŞTA SAU ALTE VARIANTE CARE POT DETERIORA SCULA, AŞA CĂ PREFER SĂ O DAU AICI.

 

Pentru cei care doresc să se intereseze de ea, pot fi contactat la bogdanliviu@gmail.com

Edited by Din Oraºul Acesta
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Din Oraºul Acesta

Pretul coboara la 450. Am primit un smartphone, nu mai am ce face din ea, un pret cu 150 lei mai mic in conditiile in care mai are 20 de luni de garantie mi se pare mai mult decat ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.