www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa De Cover-Uri Pentru Bucuresti Si Tara(Karaoke Band)


Guest Vlad Valentin Petre

Recommended Posts

Guest Vlad Valentin Petre

Salut, numele meu este Vlad Petre si detin KaraokeShow.ro

Dupa 2 ani de petreceri karaoke in Ploiesti,Bucuresti,Sinaia,Costinesti etc. m-am decis sa imbunatatesc cu mult party-urile si sa formez un band care sa dea culoare serilor de karaoke.

In acest moment se pune la cale un proiect si pentru una din televiziunile nationale, o emisiune gen karaoke cu band.

Dar impreuna cu band-ul pe care-l formez vreau sa avem si propriile noastre piese si show-uri.

Eu cant Frank Sinatra,Robbie Williams,George Michael,Depeche Mode,Oasis,Reamon,Bon Jovi,Kings Of Leon,Metallica dar vom canta si in limba romana, ca doar suntem romani : Phoenix,Compact,Iris,Catalin Crisan,Gabriel Cotabita etc.

Tinem cont ca sunt si fete in public si trebuie sa pregatim si No Doubt,Alanis Morissette,Laura Stoica etc.

E un proiect foarte complex si am nevoie de oameni carora le place muzica, oameni profesionisti pe care ma pot baza!

Important ar fi sa aveti si propriile scule, eu pot ajuta cu o mica sonorizare (2 Boxe RCF 315A, Mixer Yamaha, microfoane AKG) dar ar fi bine ca fiecare instrumentist sa detina tot ce are nevoie.

Banii vor veni cu siguranta atata timp cat exista implicare.

SE POATE!

De preferabil ar fi ca oamenii implicati in acest proiect sa nu se ocupe si cu altceva, cu alte cuvinte sa fie studenti sau sa aiba un job flexibil.

Am nevoie de Tobosar,Chitarist,Clapar si Basist. Momentan vom lucra in formula restransa, ulterior sper sa marim echipa cu un percutionist,violonist,saxofonist,backing vocals etc.

Suna poate un pic cam imposibil dar va asigur ca odata ce am strans gasca, va fi foarte usor sa producem cu ea.

Putem avea sprijinul unui manager important, al unei televiziuni nationale si a zecilor de localuri de karaoke din tara!!!

Am peste 500 de petreceri karaoke la activ si credeti-ma ca stiu ce doreste publicul!

Hai sa facem treaba!

Daca sunteti interesati ma puteti contacta la 0736692942, acolo veti primi toate detaliile legate de proiect!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.