www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Procesor Korg Ax5G. Aproape Nou.


Guest Alecs Ndd

Recommended Posts

Guest Alecs Ndd

Cum spune si in titlu vand Korg AX5G. Procesorul are aproape 1 an. Este cumparat in acelasi timp cu aceasta chitara http://forums.rgc.ro...__fromsearch__1 . Nu s-a cantat la el mai mult de 24 de ore. Este perfect functional. Nu are niciun defect estetic. Procesorul are 80 de efecte dintre care 40 pot fi editate. Este accesibil, usor actionabil cu piciorul, este perfect pentru incepatori si nu numai. Il vand cu tot cu alimentator, avand in vedere ca alimentatorul nu este inclus in pachetul din magazin. Poti sa iti editezi tonurile destul de usor, eu am cateva preseturi, dar in caz ca nu va plac se poate reveni la setarile din fabrica foarte usor.

 

Pret 300 RON cu tot cu alimentator. Fara alimentator il vand cu 270 RON. NEGOCIABIL ! Motivul vanzarii? Stiu ca nu il folosesc la capacitatea lui maxima plus ca numai am timp de cantat. Din acelasi motiv imi vand si chitara mentionata mai sus.

 

 

Putem discuta in privat sa facem un pachet Chitara electrica Vintage mentionata mai sus + procesorul. Puteti sa-mi dati un PM sau sa imi scrieri in topic. Aveti nr. meu de telefon si adresa de mail in semnatura.

 

Avem si niste poze aici.

 

Toate cele bune !

post-22013-0-07694500-1343389610_thumb.jpg

post-22013-0-48807100-1343389617_thumb.jpg

post-22013-0-10966500-1343389624_thumb.jpg

post-22013-0-50973400-1343389649_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.