www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Metalhead Jam Session editia a IV-a


Dementhor

Recommended Posts

nu creeeedd.... cica de pe siteul metalhead:

 

"ANTENTIE ! Sunteti rugati dupa stabilirea `trupelor` ce vor canta fiecare piesa, sa scoateti tablaturile de pe net cu piesele respective si sa le invatati foarte bine !

 

ATENTIE ! PREFERAM PARTCIPANTI BUCURESTENI PENTRU USURAREA REPETITIILOR"

 

 

si gemul?? probabil in gogosi.....

Link to comment
Share on other sites

daca as fi fost la ultimul nu mai puneam intrebarea ... dar recunosc , trebuia precizat.

 

deci...poate ca sunt mai multi care vor sa stie daca se merita sau nu... nu numai eu.

:) eh well acu te-ai lamurit din ce au zis cei de mai sus si din ce am mai zis si io: a fost urat de tot, muzica destul de naspa (evident cu exceptii) si o aglomeratie incredibila (s-au vandut mult mai multe bilete de intrare decat capacitatea localului )

Link to comment
Share on other sites

daca toata lumea ar invata piesele asa cum ar trebui invatate... cred ca se vor reduce semnificativ neplacerile..

 

se precizeaza in anunt faptul ca instrumentistii ar fi "testati" inainte... eu zic ca e un argument cu +.

 

de aglomeratie se zicea pe undeva max 400 de insi... capacitatea totala fiind de 700... + ca daca toti adopta o mentalitate negativa o sa fie foarte mult spatiu :).

 

in orice caz... daca toata lumea sta pe bara n-o sa existe sansa de a vedea ce si cum...

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

pai da, dar atunci ce fel de gem e asta, daca respectivii invata bine-bine tablaturile de pe net cu piesele respective. e cam in gogosi :)

o preselectie e esentiala, asta a si fost problema data trecuta.. dar in cazul asta sa se numeasca festivalul primavara sperantelor :) sau ceva. nu jam session.

 

oricum. din hol se auzea minunat la editia din ianuarie :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.