www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar Incepator, Caut Oameni Cu Care Sa Cant De Distractie, Bucuresti


Guest heavymetal
 Share

Recommended Posts

Guest heavymetal

Dupa cum zice titlul, sunt incepator, am aproape un an de cand fac la tobe si as vrea sa ma mai dezvolt pe partea asta, doar ca nu am unde si cu cine.. Am inceput pe tobe electrice si dvd-uri cu lectii de tobe dupa care am inchiriat de cateva ori cate 2-3 ore la o sala de repetitii ca sa ma obisnuiesc si cu setul de tobe acustic.

 

Caut o trupa aflata la inceput sau cativa oameni care sa ne intalnim si sa cantam for fun, nu ceva de genul "peste o luna de repetitii bagam concerte la greu, etc".

Eu vreau sa invat si in acelasi timp sa ma si distrez cantand la tobe :drum:

Nu am retineri in ceea ce priveste genul muzical. As prefera ceva ceva mai usor pentru inceput, gen alternativ, blues, hard-rock sau chiar si metal(dar nu stau foarte bine cu pedala dubla, e inca in lucru).

 

In afara de bete nu am alte scule, dar stiu o sala care e destul de ok echipata si la care putem merge.

Eu am 22 de ani si sunt disponibil in majoritatea zilelor din timpul saptamanii dupa ora 5 (am practica cu facultatea ), eventual si in weekend, dar programul il stabilim cand ne-om gasi.

 

Reply sau P.M. Verific zilnic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.