www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Korg Toneworks Ax3000G


Guest OXiD

Recommended Posts

De vanzare un Korg TONEWORKS AX3000G + adaptor USB. A fost cumparat acum cativa ani de mine de pe acest forum, si rareori folosit caci mi se pare prea complicat pentru o utilizare foarte rara.

 

Procesorul functioneaza foarte bine, cu o mica exceptie, butonul de la REVERB necesita apasat mai tare pentru a fi activat/dezactivat. Vine insotit de adaptorul original, care prezinta niste lovituri, si a fost prins cu banda adeziva, nu mi-a facut probleme si este de 12V din cate tin minte, asa ca se poate gasi inlocuitor lejer.

 

Procesorul se afla in Iasi, ii pot face un mic test cu o inregistrare audio-video, dar nu sunt de acord sa testam procesorul la mine acasa sau oriunde altundeva din lipsa de timp, plus ca nu ma incanta ideea sa primesc straini in apartament.

 

Pentru livrare in afara localitatii, doresc un avans de cel putin 50 ron, pentru persoanele fara rating indeajuns, ca sa am garantia ca se va ridica coletul. La plata integrala a procesorului in avans, livrarea prin curier o sa o achit eu, Pedala de expresie este perfect functionala, si nu face skip, sau undeva in cursa se simte mai putin fin.

 

Contact PM. PRET: 650 RON FIX pentru procesor, alimentator, manualul de utilizare si adaptorul USB pentru a fi conectat la computer. Nu sunt interesat de schimburi. Multumesc!

 

momentan nu am poze reale, trebuie sa-l sterg de praf, dar am sa revin. intre timp niste informatii:

 

http://www.korg.com/ax3000g/

AX3000Gtop_633777158457500000.gif

Edited by OXiD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.