www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

FESTIVALU' BERIIIIIIIIII!!!!!!!!!!


Burb
 Share

Recommended Posts

Guest om__bun
pai s-a cam terminat ....FEstivalul.....a fost dragutz....rrecunosc ca nu am abuzat prea mult d berea ieftina (cu apa) d acolo, dar a mi-a placut

astept si pe urmatorul .....ala Stella Artois....care o sa fie peste o luna , doua.....asa ca pana atunci.....mai vb !!!!!!!!!!!!!!pa pa

stai asa...spune tot ce stii despre celalalt ferstival.....nu mai scapi.... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

iti spun io, o sa fie la fel ca asta, adik de tot ......... ma abtin ca imi dau astia warn sau chiar ban, ca cica nu e frumos si ii inteleg (asta a fost off-topic)

 

in fine mie festivalul asta mi-a lasat un gust foarte amar, si nu de la bere, aia a fost si buna si ieftina si multa, cel putin la mine, gustul amar a provenit de la etnia conlocuitoare prezenta in numar foarte mare. ma mir ca n-au adus astia pe scena aia si un alde puradelu extraordinar sau salamu expirat.

 

ca sa nu mai zic de ora timpurie la care se inchidea festivalul, si anume 11 noaptea. macar sa-l fi tinut si ei pana la 1 daca nu pana mai tarziu.

 

deci in afara de berea ieftina si in cantitati industriale sau aproximativ industriale (am avut si eu fonduri limitate, ca eram inainte de salariu) festivalul a fost jalnic si foarte, cum sa zic eu, hmm......"colorat"

 

ps: am avut si un motiv personal si anume ca au facut festivalul exact inainte sa iau io salariul, si nu prea am avut bani, adik nu am avut cati am vrut eu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.