www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Voce Pentru Alternative Rock


Guest alternative_band
 Share

Recommended Posts

Guest alternative_band

Daca ai voce si iti place rock-ul alternative vino sa te alaturi unui grup de 4 instrumentisti pasionati: chitara, bass, clape si tobe. Proiectul este la inceput asa ca este momentul cel mai bun sa te alaturi grupului. Pentru preselectie pregateste macar una din piesele de mai jos si vino sa ne intalnim:

 

Stereophonics - Dakota

Placebo - Every you, every me

Blue October - Say it

Pixes - Where is my mind

 

De apreciat daca ai ceva inregitrari cu tine, trimite-ne un mail pe alternative.band@ymail.com.

 

Trupa repeta intr-o sala inchiriata cu toate dotarile, undeva in zona Muncii de la 8 seara.

 

Te asteptam!

Link to comment
Share on other sites

Salut.. :)

 

Alex e numele meu si am pregatite toate piesele din anunt, chiar si din simplul motiv ca le stiu pe toate.. As propune de la Placebo si The bitter end, daca se poate :D

 

Despre mine..am mai cantat in trupe. Toate genurile, chiar si indie, chiar si nu metal.. le-am incercat pe toate. Vocea suna a Placebo, Incubus, poate Robbie Williams?..

 

Daca sunteti de acord cu o auditie, propuneti data, ora, lasati un numar de tel, ceva si ne vedem.

 

Thx :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.