www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Caut Membrii Trupã În Timiºoara


Guest ZoDo
 Share

Recommended Posts

Chitarist, 27 ani, experiențã medie ºi puținã experiențã cu trupa caut membrii de trupã. M-ar mai interesa un chitarist, mai mult pentru partea de armonie, un basist ºi un baterist.Binențeles cã m-aº bucura dacã s-ar gãsi ºi un solist.

 

Nu trebuie sã fie foarte pricepuți, am rãbdare ºi mai putem învãța pe parcurs dar e foarte important sã aibã ambiție ºi sã vãd cã se progreseazã. Trebuie sã fie dispuºi sã sacrifice din timpul liber pentru repetiții ºi sã exerseze acasã. Caut persoane care doresc sã se implice ºi care sunt conºtiente cã nu se poate face progres doar ascultând alte formații mari ºi comentând pe lângã (la o bere cu prietenii).

 

Nu am pretenții aºa mari, o repetiție pe sãptãmânã dar sã vinã lumea pregãtitã.

 

Cât despre genul abordat...sunt foarte flexibil...atat timp cât nu e ceva gãlãgios (deth, black, trash....). Aº dori sã facem ceva ce sunã bine, ceva ce are ritm...personal îmi place Rock-ul clasic. Oricum pentru început cea mai bunã metodã de a sparge gheața sunt câteva coveruri.

 

 

 

 

Deci dacã e cineva interesat putem vorbi ºi pe mess : ronatz_city@yahoo.com

 

 

 

 

P.S. Caut persoane serioase

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.