www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

canonul meu


dalv
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

bravo domnule...felicitari... bine piesa in sine e sub orice critica... parerea mea iar tu imi placi mai mult decat asiaticul in cauza.... serios daca ar fi sa iti dau un sfat... acela ar fi sa te debarasezi umpic de felu asta rigid de muzica si sa mergi mai spre ... jazz - rock sau ceva mai nuantat ... mai colorat, mai flexibil... intelegi tu ce vreau sa zic. felicitari din nou !

Link to comment
Share on other sites

bravo domnule...felicitari... bine piesa in sine e sub orice critica... parerea mea iar tu imi placi mai mult decat asiaticul in cauza.... serios daca ar fi sa iti dau un sfat... acela ar fi sa te debarasezi umpic de felu asta rigid de muzica si sa mergi mai spre ... jazz - rock sau ceva mai nuantat ... mai colorat, mai flexibil... intelegi tu ce vreau sa zic. felicitari din nou !

 

Jazz-rock... ceva cam cum ai cantat tu aseara? :)

Foarte reusit concertul, cred ca cel mai profi show al vostru care l-am vzt pana acum. Mi-a placut si jocul tau scenic, pareai a fi implicat cu totul in ce se intampla acolo sus dar tot nu am auzit muzica asta flexibila si nuantata de care vorbesti.

'Fa ce zice popa nu ce face popa' right?

Oricum, esti tare, Andrei :) mersi de felicitari.

Edited by dalv
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.