www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

The Speakers Cauta Clapar! Uurgeent!


Guest The Speakers

Recommended Posts

Guest The Speakers

Salutare! Trupa pop rock british (mai comercial). Avem nevoie de un clapar care sa aibe si synth. Daca nu...barem clape sa aibe mai bune. Cu un synth daca e rezolvam noi :). E urgenta treaba!!!

 

ID mess,mail: let_there_be_rock_n_roll@yahoo.com , angus.musicamp6@gmail.com .

 

Tel: 0736112265 . VA ROG! Dati-mi un sms inainte! Si va sun eu inapoi dupa aceea. Nu uitati asta! Multumesc mult!.

 

Salutare! Trupa pop rock british (mai comercial). Avem nevoie de un clapar care sa aibe si synth. Daca nu...barem clape sa aibe mai bune. Cu un synth daca e rezolvam noi :). E urgenta treaba!!!

 

ID mess,mail: let_there_be_rock_n_roll@yahoo.com , angus.musicamp6@gmail.com .

 

Tel: 0736112265 . VA ROG! Dati-mi un sms inainte! Si va sun eu inapoi dupa aceea. Nu uitati asta! Multumesc mult!.

 

Am uitat sa precizez nu luam orice clapar ca varsta, varsta cuprinsa intre 18-25 de ani. Si seriozitate maxima :).

 

E un proiect pe care am putea avea succes! Luni sau marti aflam daca ne lansam:). Si nu in tara. Ma rog..si-n tara dar mai mult in alte tari. Ca de exemplul acum: Rusia.

Link to comment
Share on other sites

Guest The Speakers

Acum telefonul este in functiune. Il uitasem la repetitii:). Deci,sms inainte si va sun. De preferabil sa dati sms de pe vodafone

Edited by The Speakers
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.