www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Cumpar] Boss Gt-8 In Stare Buna


BBC
 Share

Recommended Posts

Am vazut multe anunturi despre Vand BOSS GT-8 dar nu stiu care cum sunt ok. Deci cumpar si eu un Boss GT-8 la mana a 2-a. Sper sa fie in stare buna si clar fara defecte, sunt din Hunedoara, vedem cum facem cu transportul. ID de mess: bbcszone , iar numar de telefon 0733274140 , astept telefoane , emailuri, instant messages. :D multumesc.

 

 

EDIT 1 : AM uitat sa spun ca dau la schimb si o pedala MT-2 , noua in magazin e 4 mil.

Dau pedala + diferenta pe procesor ;)

Dar cumpar procesorul chiar daca nu vreti pedala.

Edited by BBC
Link to comment
Share on other sites

Hai fie atunci cu 850 nu ma uit la 50 de lei dar sa sti ca efectul isi merita bani, atunci vb si vedem cum facem sa ti-l trimit. Daca vrei atunci sa ma suni la nr de tel: 0743.67.00.78

Link to comment
Share on other sites

Hai fie atunci cu 850 nu ma uit la 50 de lei dar sa sti ca efectul isi merita bani, atunci vb si vedem cum facem sa ti-l trimit. Daca vrei atunci sa ma suni la nr de tel: 0743.67.00.78

 

Man , scuzele mele, am gasit la 820, daca te intereseaza sa il dai cu 800 , il i-au , altfel il i-au cu 820 de la alt baiat.

Cum vrei. ANunta-ma :)

Link to comment
Share on other sites

Hai ca m-ai combinat de numa si asa ti-am lasat 150 ron, daca vrei cu 850 bine daca nu ii bine si asa pt mine, asa efect nu iti mai iei la bani astia ma refer in stare perfecta de functionare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.