www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Screamer Caut Trupa


Guest rockstar19
 Share

Recommended Posts

Guest rockstar19

Screamer 1-2 ani experienta caut trupa Bucuresti. Stiu sa cant si la bass de 3 ani si m am apucat si de chitara recent. Pot canta mai multe genuri metalcore, emocore, harcore, screamo cu un pic de chin chiar si deathcore :) si recent am inceput sa cant si metal alternativa adica cel mai bine as putea sa cant gen Bullet for my Valentine, Killswitch Engage, Alesana,Escape the Fate, Bring me the Horizon, Winds of Plague, Children of Bodom, Lamb of God, All that Remains dar si My Chemical Romance, Green Day sau alte formatii. Daca esti serios sau interesat da mi un mail xnick_valentine19@yahoo.com si vorbim (nu mi da add la mess k pe mess intru foarte rar asa k ai putea astepta mult, cel mai bine e mailul). As fi disponibil la mai multe stiluri cer doar seriozitate si caut doar colegi care vor sa faca treaba indiferent ca sunt incepatori sau profesionisti.

Link to comment
Share on other sites

Guest andreiiiii

Screamer 1-2 ani experienta caut trupa Bucuresti. Stiu sa cant si la bass de 3 ani si m am apucat si de chitara recent. Pot canta mai multe genuri metalcore, emocore, harcore, screamo cu un pic de chin chiar si deathcore :) si recent am inceput sa cant si metal alternativa adica cel mai bine as putea sa cant gen Bullet for my Valentine, Killswitch Engage, Alesana,Escape the Fate, Bring me the Horizon, Winds of Plague, Children of Bodom, Lamb of God, All that Remains dar si My Chemical Romance, Green Day sau alte formatii. Daca esti serios sau interesat da mi un mail xnick_valentine19@yahoo.com si vorbim (nu mi da add la mess k pe mess intru foarte rar asa k ai putea astepta mult, cel mai bine e mailul). As fi disponibil la mai multe stiluri cer doar seriozitate si caut doar colegi care vor sa faca treaba indiferent ca sunt incepatori sau profesionisti.

 

Salut!

Suntem o trupa la inceput si ne cautam vocal

Suntem 2 chitaristi, un basist si un baterist.

Cantam un metal mai alternativ dar putem baga si scream-uri

Avem varste cuprinse intre 16 si 18 ani dar suntem foarte seriosi si pusi pe treaba

Avem sala de repetitii proprie asa ca asta nu e o problema

Daca te interseaza dai reply sau pm.:)

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Suntem o trupa la inceput si ne cautam vocal

Suntem 2 chitaristi, un basist si un baterist.

Cantam un metal mai alternativ dar putem baga si scream-uri

Avem varste cuprinse intre 16 si 18 ani dar suntem foarte seriosi si pusi pe treaba

Avem sala de repetitii proprie asa ca asta nu e o problema

Daca te interseaza dai reply sau pm.:)

 

Salut, am dat mail:)

Link to comment
Share on other sites

Guest rockstar19

Salut!

Suntem o trupa la inceput si ne cautam vocal

Suntem 2 chitaristi, un basist si un baterist.

Cantam un metal mai alternativ dar putem baga si scream-uri

Avem varste cuprinse intre 16 si 18 ani dar suntem foarte seriosi si pusi pe treaba

Avem sala de repetitii proprie asa ca asta nu e o problema

Daca te interseaza dai reply sau pm.:)

 

 

Salut ! As fi foarte interesat de trupa ta cu atat mai mult k sunteti seriosi, in plus sunteti si de varsta mea, excelent. Cel mai bine e sa mi dai add la mess k de acum o sa intru mai des si discutam toate detaliile (App vezi k am scris gresit id u este de fapt nick_valentine19@yahoo.com, sorry ;( greseala mea )

 

Salut, am dat mail:)

 

 

Salut si imi cer mii de scuze am scris id u gresit. Corect este nick_valentine19@yahoo.com , mii de scuze si daca ai putea retrimite mailul ar fi excelent. Cum am scris si mai sus cel mai bine este sa mi dai add la mess si discutam. Noroc!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest makemyday

Salut!

Nu stiu daca mai e valabil anuntul sau nu, ti-am dat add pe mess. Din ce spui in descriere esti exact ce am cauta, si stilul nostru nu te-ar dezamagi, suntem fosta trupa Conflict Mental, chitara+ tobe + bass , am renuntat la colaborarea cu fostul vocal, vom schimba si numele, momentan in dezbatere , repertoriul a ramas. Sper sa ne auzim! Bafta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.