www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand(Schimb) Sansamp Rbi Tech 21 Nyc Rackmount


Recommended Posts

Salutare.

Vand ( Schimb )acest SansAmp RBI Tech 21 NYC rackmount pentru Chitara Bass

Nu ii fac nici o prezentare gen,specificaii etc ...cei ce cunosc stiu despre ce vorbesc,pentru cei care nu cunosc merg pe pagina producatorului si se rezolva.Este nou in cutie,montat o singura data in rack,testat la sala si o data in cantare.L-am cumparat printre alte scule pe datorie,am incercat sa il pastrez dar se pare ca nu imi pot permite.Din pacate,primul obiect pe care trebuie sa il vand din ceea ce am cumparat este acesta.Il vand doar pentru ca am nevoie de bani ca sa imi pot cumpara o bicicleta si sa imi mai ramana ceva bani.

Inainte sa imi propuneti ceva,va rog mult cititi cu atentie ceea ce scriu mai jos:

 

PRETUL DE VANZARE CU BANII JOS ESTE DE FIX 1200 lei.

 

Il dau si la schimb,dar nu cu obiecte care au aceeasi valoare de vanzare second.

Accept schimburi cu ORICE OBIECT(combo bas,chitara.. etc...nu are importanta ce... orice posibil) care are o valoare mai mare de vanzare second decat SansAmpul meu.

De exemplu daca cineva imi ofera o chitara care se vinde second cu un pret corect de 1500 lei,accept schimbul dar eu voi scoate chitara la vanzare cu 1200 lei.

Eu vreau doar bani pentru ca sa imi pot cumpara o bicicleta noua.Am renuntat la masina si vreau sa am cu ce umbla...vreau si eu sa fiu haituit de patrupedele noastre dragi !! :)

Nu accept schimburi cu nici un fel de bicicleta second fie ea si de 3000 de lei.Vreau una noua cu garantie din magazin pe la 500-800 lei.

 

SansAmpul se poate testa si proba in Bucuresti zona Timpuri Noi.

 

Pretul SansAmpului pe Thomann pagina germana fara sa fie pe stock,este de 399 E in acest moment.Din cate stiu,cand un produs nu este pe stock ei pun un pret de vanzare mai mic decat l-ar avea pe stock la vanzare.Oricum si asa daca ar fi ca pret de vanzare adica 399 E,tot mai pui transportul minim 30 euro.

 

Pretul SansAmpului la Magazinul De Muzica,este de 2.176 Ron. si arata ca ar fi pe stock.

 

Aici link pt Thomann http://www.thomann.d..._basspreamp.htm

 

Aici link pt Magazinul De Muzica

http://www.magazinul...BI-_-24476.html

 

Rog pe cei care doresc sa imi propuna ceva schimb sau bani,sa o faca doar pe PM.

Nu vreau sa incarc aici postul cu comenturi sau propuneri etc.

Multumesc de intelegere.

post-5475-0-27469200-1313399061_thumb.jpg

post-5475-0-34853700-1313399069_thumb.jpg

post-5475-0-05652300-1313399076_thumb.jpg

post-5475-0-95827400-1313399087_thumb.jpg

post-5475-0-98856500-1313399095_thumb.jpg

post-5475-0-93966700-1313399102_thumb.jpg

Edited by nelu_bass
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.