www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedale Efect Boss Rv5 Si Dd3


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ofer 200 ron si aceasta pedala: http://forums.rgc.ro...__1#entry616639

 

Numai bine!:)

 

Imi pare rau, am nevoie de bani. Numai bine.

 

Pune te rog si niste poze reale cu DD-3. Multzam! :)

 

Din moment ce nu ai mai mult de 250 de lei, iar eu nu o dau sub 350 lei nu inteleg de ce mai discutam. Cealalta pedala am dat-o lui Mutu Antu. Acesta e un link catre profilul lui: http://forums.rgc.ro/user/10709-mut-antu/.

Discuta cu el, vezi daca a fost multumit de marfa primita si daca a fost vreo problema de orice fel. Iau de pe net niste poze cu DD3 si le postez, nu inteleg cu ce te incalzesc. Hai sa nu ne sicanam daca nu-i cazul. Nu dau sub 350 lei, mi se pare un pret decent. Cumperi sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Mai omule, daca vei pune poze poate ma stimuleaza si voi da 350 pe el. Nu era normal sa pui si poze deoarece scrie si in "Regulament Mica Publicitate" ? Mai ales ca NOI cumparatorii vrem sa postezi ceva poze cu DD-3 -ul dar nu de pe net ci cu ala pe care il vinzi tu. Fara suparare, stima! :)

Link to comment
Share on other sites

Mai omule, daca vei pune poze poate ma stimuleaza si voi da 350 pe el. Nu era normal sa pui si poze deoarece scrie si in "Regulament Mica Publicitate" ? Mai ales ca NOI cumparatorii vrem sa postezi ceva poze cu DD-3 -ul dar nu de pe net ci cu ala pe care il vinzi tu. Fara suparare, stima! :)

 

E sigiliat. Nu a fost scos niciodata din cutie. Nu a fost folosit nici o data.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.