www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Digitech Rp 80, Stare Perfecta De Functionare


Guest OratioMentis
 Share

Recommended Posts

Guest OratioMentis

Stare perfecta de functionare. Ca prezentare, unul dintre butoanele de volum este rupt. Asta nu afecteaza functionarea, eu folosesc un bat de chibrit. Am butonul, dar temandu-ma ca o sa stric ceva prin el (nu sunt chiar un om cu apucaturi tehnice), am decis sa-l las asa, pe mana unei persoane care se va pricepe mai bine decat mine.

Pretul este de 100 lei. Pretul nu este discutabil si nu fac schimburi. Il dau pentru ca mi s-a pus pata sa-mi iau altceva si adun bani.

Multumesc.

Minunea se va testa la mine acasa. Anuntul e valabil pentru Bucuresti, nu trimit in provincie.

Cel care-l va lua il va gasi, de asemenea, curatat si toaletat, ca acum e cam murdarel, saracu'. Acela este locul lui si n-as spune ca este cel mai ferit de praf din casa. Si cum mie mi-e lene si pe acolo trece doar aspiratorul... :)

Contact - 0737 335 587

post-16844-0-37672900-1312890862_thumb.jpg

post-16844-0-47292500-1312890869_thumb.jpg

Edited by OratioMentis
Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

up

100 lei

stare de functionare perfecta, un mic defect care se poate repara

hai neamule, ca nu am ce sa mai fac cu el

Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Procesorul va pleca luni sau marti catre noul proprietar, asa ca este de datoria mea sa spun ca nu mai este de actualitate.

Multumesc, RGC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.