www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Baterist/a Pro -Urgent


johnM
 Share

Recommended Posts

Cautam baterist/a versatil pt trupa de covere cu contract pe vapor de croaziera de lux. Conditii exceptionale! Ocazie unica de a vedea lumea si de a fi platit pentru asta! Contractul incepe pe data de 22 Mai, pana la mijlocul lui Septembrie.Intra pe www.waveentertainment.co.uk sa-ti faci o idee.

Candidatul trebuie sa aiba expierenta de cantat live,sa arate entuziasm si sa aiba prezenta scenica si look de "rock star". Simtul umorului si Limba engleza - obligatorie. Team player! No divas, please!!!

Ideal ar fi sa poti merge cu noi inca 2-3 contracte a cate 3-4 luni.

Daca esti interesat, vrem sa auzim de tine urgent. trimite link-uri cu video, poze, CV, orice ne ajuta sa te cunoastem mai bine.

Ah! Ai pasaport? Fa-ti unul oricum, mergem si in SUA!

Stiu ca vrei mai multe detalii, salar, etc... dar mai intai vrem sa stim despre tine si ce ai tu de oferit!

Chiar daca nu te intereseaza oferta...da sfoara in tara, poate faci bine unui prieten.

contact:

jm.waveentertainment@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest mesmetin

Cautam baterist/a versatil pt trupa de covere cu contract pe vapor de croaziera de lux. Conditii exceptionale! Ocazie unica de a vedea lumea si de a fi platit pentru asta! Contractul incepe pe data de 22 Mai, pana la mijlocul lui Septembrie.Intra pe www.waveentertainment.co.uk sa-ti faci o idee.

Candidatul trebuie sa aiba expierenta de cantat live,sa arate entuziasm si sa aiba prezenta scenica si look de "rock star". Simtul umorului si Limba engleza - obligatorie. Team player! No divas, please!!!

Ideal ar fi sa poti merge cu noi inca 2-3 contracte a cate 3-4 luni.

Daca esti interesat, vrem sa auzim de tine urgent. trimite link-uri cu video, poze, CV, orice ne ajuta sa te cunoastem mai bine.

Ah! Ai pasaport? Fa-ti unul oricum, mergem si in SUA!

Stiu ca vrei mai multe detalii, salar, etc... dar mai intai vrem sa stim despre tine si ce ai tu de oferit!

Chiar daca nu te intereseaza oferta...da sfoara in tara, poate faci bine unui prieten.

contact:

jm.waveentertainment@gmail.com

salut! ati gasit pe cineva?

Link to comment
Share on other sites

Guest mesmetin

salut! ati gasit pe cineva?

 

eu am vrut sa vad detalli .ce piese cantati dar......nu am putut intra pe waveentertainment......apropo;eu sunt baterist ,am cantat in kogaion ,interitus dei si cativa ani pe litoral.......momentan nu mai cant cu nimeni.am tobe alesis dm 10 studio.....nu mai arat a rocker de mult k a inceput sa-mi cada parul :mellow: ....am avut si eu plete candva :rulez: ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.