www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Vocal Dirty Gen Acdc, Gnr


Guest adrianodisegnare
 Share

Recommended Posts

Guest adrianodisegnare

Treaba e in felu' urmator: Eu sunt Adrian, din Bucuresti, am 19 ani , cant la chitara si am compus mai multe cantece cu potential mare cred eu. Ele sunt intr-un stil influentat de trupe ca Guns N Roses si AC/DC. Caut un vocal sau vocalista, capabil(a) sa cante si dirty ca spre ex Axl Rose, Bon Scott, Brian Johnson, Joan Jett (de la sine inteles ce caut ). Insa nu ma intereseaza vocal de genu heavy metal, nebunii de sunete dalea venite from hell :)) Deci cei care se simt cu musca pe caciule, just move on :) In rest, daca sunteti pe acolo , e cineva care crede ca poate sa cante asa, pls cautati-ma aici sau la id de mess si adresa de mail : pencil.rocks@yahoo.com .Trebuie neaparat facut ceva cu melodiile astea, nu sunt de ignorat e clar. Deci haideti, stiu ca nu prea da roade posturi de genu asta pe rgc dar poate totusi e cineva care are vocea pe care o caut ! Long live Rock N Roll !

Link to comment
Share on other sites

Guest adrianodisegnare

Hai ma ce drq.. Oi fi eu nerabdator :)) dar ca si din alte postari si anunturi anterioare am observat ca nimeni nu e ceea ce caut, nimeni nu raspunde si nu incearca macar, poate are ceea ce caut dar nu stie( cum e in cazul vocii) . Sunt singuru din Bucuresti care vrea sa faca ceva si n-are cu cine ? In consecinta, un UP,, ca vad ca e la moda cuvantu asta

Link to comment
Share on other sites

Guest adrianodisegnare

mda.. dezamagit.. se pare ca n-ai cu cine in tarisoara asta.. pacat, mare pacat. lost time looking for someone who doesn't exist. anuntul ramane valabil in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.