www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist, Caut Trupa


Guest RaduTM

Recommended Posts

Genul muzical abordat nu prea conteaza, vreau sa gasesc trupa urgent.

 

tel: 0753 299 859 - Radu

Edited by RaduTM
Link to comment
Share on other sites

Cred ca ar ajuta daca ai da mai multe amanunte cum ar fi experienta, cunostiinte, spre ce gen inclini , varsta (pentru ca si asta conteaza, e mai usor sa te intelegi cu cineva de varsta apropiata)...

Link to comment
Share on other sites

Da, mersi pt sugestie.

 

La chitara cant de vreo 10 ani, dar pana acum am avut doar o incercare de trupa. ramas doar o incercare pentru ca nici cum nu reuseam sa ne potrivim programele in asa fel incat sa putem face niste repetitii serioase. In fine, povestea e mai lunga, nu isi are locul aici.

 

Am 24 de ani, cel mai mult as vrea sa cant coveruri dupa Dire Straits, dar dupa cum spuneam, nu asta e important. Cel mai important pt mine e sa imi gasesc un loc intr-o trupa, eventual backing/rhythm guitar, indiferent de stilul abordat... Bineinteles, exceptand extremele: manele, populara etc :D

 

Astept oferte :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Ludwig Horst Alin

stima bunule domn! daca nu-ti-e cu prea mare deranj mi-te alatur cautarii,daca e posibil desigur. nu sunt prea experimentat cant doar de 11 ani dar nu am avut prea mult timp sa cant la chitara ( working de ceva ani bunii). poate iesim odata la o bere sau un jam:) Stima si sper ca nu te-am deranjat/incurcat!

Link to comment
Share on other sites

Guest Soulkyn

S-ar putea sa gasesti pe cineva AICI. Multi cauta iar unii au si inregistrari postate. Numai bine...

 

Genul muzical abordat nu prea conteaza, vreau sa gasesc trupa urgent.

 

tel: 0753 299 859 - Radu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.