www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Caut Trupa


Wardove
 Share

Recommended Posts

well....ehrmmm....in primu rand ...ehrmm..vreau sa cant :> ...am 21 de ani am terminat liceul de arta la baia mare si in prezent sunt student la UNMB(universitatea nationala de muzica bucuresti)la sectia Compozitie jazz-muzica usoara in anul 2.Am facut 10 ani de pian 5 de chitara clasica(in paralel am cantat trupe rock locale care s-au destramat din cauza lipsei de promovare a muzicii rock) + un an jumate de facultate in care am insistat pe partea de progresive(dream theater).Stadiul trupei (formata/la inceputuri) nu este important dar doresc sa intru intr-o trupa cu oameni seriosi ,dedicati muzicii rock si care doresc sa "earn their money" din cantat :P.Dintre trupele preferate:Ozzy osbourne,Rob zombie,Pantera,Sepultura,Dream Theater,Korn,Deftones,SOAD,P.O.D,Guano Apes,In Flames,Shadowkeep,Static-x,Disturbed,Nonpoint,Tripod,Soulfly,Luna Amara si alte underground bands pe genu.

Posed chitara(Hohner st-lynx) si procesor (boss-gt3).Program flexibil deci sunt disponibil pt repetitii cat mai curand.Pentru contact puteti trimite un mail la Qvo_vadis_musica@yahoo.com sau pe acest post. :)

 

CHEERS!!

Edited by Wardove
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.