www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Festivalul Berii sesiunea 2006 :))))))))


Burb
 Share

Recommended Posts

dupa cum stiti a venit luna mai...si se si termina..dar intr-un mod fff frumos..cu Festivalul Berii!!!!!!

dap....asta e ....asa ca sa n vdm sanatosi acolo...ca bere o sa fie

 

inceput: vineri 26 mai .....sfarsit....probabil duminica pe 4iunie...cam asa a durat si anii trecuti 10 zile...

 

program concerte incepand cu ora 19:

 

vineri 27:

 

Heaven, mandinga, Proconsul

 

sambata 28

 

Vita de Vie, Sfera, Holograf

 

duminica 29

 

Zob, bere gratis, directia 5

 

luni 30

 

blondy, funky dj's, fly project, voltaj

 

marti 31

 

69 band, 13 band, vama veche

 

miercuri 1

 

praf in ochi, gandul matzei, zdob si zdub

 

joi 2

 

firma, jukebox, Iris

 

pt vineri , sambata si duminica trebuie sa asteptati urmatorul numar din B-24-FUn :)....

 

deci n vdm acolo...

 

IN PIATA CONSTITUTIEI...of course :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

in primul rand multumim Burb..ca nu stiam ca incepe nebunia de astazi...:)

am gasit tare greu treadul asta dupa 3 beri in piata... :)

eu am observat ca la fiecare editie se pastreaza 2 lucruri:berea,normal...si basul...baga astia un bas in boxele alea de iti sar intestinele in stomac...am fost doar la proconsul ptr ca eram indecis daca sa merg sau nu..dar maine vreau sa merg mai devreme...poate ne intalnim mai multi la o berica..ce ziceti?...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

mah da voi nu mai ziceti nimic?...ma lasati doar pe mine?...:)..am si eu o intrebare ptr cine a fost aseara la holograf...ce combo avea romeo dediu in dreapta(era pusa pe ea statia wire-less)?...o folosea ca monitor?...mersi frumos...

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

nu mai are nimeni opinii? B) am vrut sa ajung si la firma,dar deh obligatiunile au prioritate :) o sa zic de vineri,ce ma interesa adica,alternosfera :( mi s-a parut ca n-am mai auzit asa sonorizare buna de 1-2 ani,ft misto tipii,pana si cocalariilor le placeau :) multe piese noi,dar de cantat au cantat "Wamintirile"..cu chiu cu vai am reusit sa smulg un autograf de la mark pe o carte,pacat doamne ca nu canta si in Romania mai mult de o data pe an,ar avea succes mult..dar ce ma mai mir? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.