www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tulbur Cauta Baterist - Bucuresti


diorgulescu
 Share

Recommended Posts

Daca iti place muzica si te atrage ideea de a aduce ceva nou (imbinari de genuri, sunete noi, ritmuri atipice), sa razi, sa te simti bine, sa tipi cat te tin plamanii atunci cand iti vine, daca iti place sa lovesti tobele cu putere, frumos si armonios in maniere cat mai interesante incat sa faci publicul sa te simta in plex si esti o persoana deschisa catre explroarea laturii muzicale, te invitam sa ni te alaturi.

Suntem o trupa recent infiintata fara un baterist. Avem 6 piese finisate + inca 3 in lucru si ne pregatim de primele demo-uri. Avem acces la o sala de repetitii decenta in care putem sta cat dorim, gratuit, ce are un set de tobe electronice Yamaha (fara pedala dubla, dar nici nu e nevoie momentan), mixer Dynacord si monitoare de putere,

Daca doresti sa afli mai multe detalii, da-ne un semn!

 

 

Ca si reper, avem o inregistrare (care nu e cine stie ce) - http://www.myspace.com/tublur , dar multe alte piese in format mp3, inregistrari din sala, la cerere le pot trimite. Toba nu este ce vrem, iar vocalul momentan nu este nici el stabilit (cautam si vocal, dar intai sa avem partea instrumentala acoperita)

 

 

 

 

Mult spor!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hey, in primul rand ma intereseaza cati ani aveti ca sa stiu daca pot sa ma bag, iar in al doilea, cant de 2 ani la tobe, am set pearl la mine acasa si programe cu care ma exersez in fiecare zi. Am 13 ani si sunt interesat. Daca sunteti interesati lasati un mail sau mess pe id: dany_aparu@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.