www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sursa Pentru Pedale Rocktron Ontop


Guest aind
 Share

Recommended Posts

salut,

am luat de la alt user de pe forum un rocktron ontap inainte de craciun, din pacate n-am folosit decat de 2-3 ori pe cele trei pedale pe care le am (la vanzare) si intre timp mi-am luat un zoom g1m cu alimentatorul lui, asa ca..

 

pret fix 100 ron + eventuale taxe de transport..

 

p.s. l-am primit fara cutie, doar alimentatorul, cablurile, adaptoarele si manualul de utilizare, e in stare foarte foarte buna.

 

p.p.s. ma bate soarele foarte in cap, aici unde sunt la birou, printr-un geam penibil fara protectie solara, asa ca nu-mi dau seama unde pot corecta titlul anuntului, e un rocktron ontap, nu ontop minitop, etc :)

Edited by aind
Link to comment
Share on other sites

salut danny, am id-ul de ym in profil daca esti grabit,

daca esti hotarat de achizitie ti le pot impacheta si trimite luni cu un curier rapid.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Da-mi un PM daca mai ai alimentatorul ca ma intereseaza.

 

salut, ti-am citit PM-ul, nu am cu ce sa-i fac poze (cu exceptia unui mobil mizerabil) , e vorba de :

 

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?BrandsID=14&BrandCategsID=204&BrandProductID=1212

 

insa fara cutie, l-am primit de la un utilizator de pe RGC doar cu foaia principala de instructiuni si toate cablurile si adaptoarele aferente.

 

100 ron + taxe de curier.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.