www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

festival fain


Guest indy
 Share

Recommended Posts

Guest indy

Hello ppl,

sunt si eu nou pe-aci, nu stiu exact daca va deranjez cu asemenea posturi, dar iata ce festival este peste o luna la Dessel :

 

GRASPOP METAL MEETING - THREE DAYS

23/06: 12.00 + 24 + 25/06 : 10.00

Hard-rock/Métal

jusqu'au 25/06/2006

DE BOERETANG Boeretangsedreef B-2480 DESSEL BELGIQUE

 

CAMPING INBEGREPEN

Friday 23:WHITESNAKE, LACUNA COIL, SATYRICON, MICHAEL SCHENKER GROUP, MOONSPELL, EVERGREY,EDGUY,TRIVIUM, Y&T, LEAVES' EYES, LEATHERWOLF THE GATHERING, GOJIRA ,SOILWORK, 36 CRAZYFISTS!

Saturday 24: GUNS N' ROSES, SOULFLY, OPETH, MY DYING BRIDE, NILE, OBITUARY, ALICE IN CHAINS, THE NEW YORK DOLL'S, STONE SOUR BULLET FOR MY VALENTINE, DEICIDE AKERCOCKE, BLOODSIMPLE, THE DATSUNS!

Sunday 25: MOTORHEAD, SAXON, CRADLE OF FILTH, IN FLAMES HELLOWEEN, ARCH ENEMY, AFTER FOREVER, EXODUS, ARMORED SAINT, AGNOSTIC FRONT, DEVIL DRIVER, AS I LAY DYING, IGNITE DRAGONFORCE, ENSIFERUM, MACHINE MEN!

 

mai sunt si alti doritori romani, prin zona? ca eu sunt cam singur si ma stresseaza ideea de a ma chinui singur prin Belgia sa ajung acolo....

 

(daca-s prea off-topic imi cer scuze...)

bafta

Link to comment
Share on other sites

Ok...ma oftic. Eu pe 25 tre sa fiu in state la o scoala de vara. So teoretic as putea sa merg pana-n belgia cu tine pe 24 sa vad NEW GNR, Alice in Chains, Opeth si ce mai pot si dup-aia sa iau avion de acolo in state. Insa oamenii lui Dumnezeu( imbecili de altfel) au dat lege anul trecut ca nu poti iesi din tara fara insotitor cand ai sub 18 ani. So prin urmare si ca sa merg direct cu avionul tre sa-mi iau procura semnata de ambii parinti prin notariat..aiurea.. :)((((((((((((((((.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.