www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Procesor Chitara Zoom G7.1Ut


 Share

Recommended Posts

Cum spune si titlul, pun la vanzare un procesor Zoom G7.1ut

http://www.zoom.co.jp/english/products/g71ut/

Procesorul este in stare perfecta de functionare. Este bine ingrijit, desi l-am folosit atat pentru sala de repetitii cat si live. Inca are pe display folia lipita :P . Daca o sa cautati intens pe net informatii, sau "defecte" posibile pentru acest tip de procesor...vi le spun eu si anume ca e posibil sa va confruntati cu probleme cu contactele(switch-urile). De aceea, mie cand mi s-a intamplat, mi-am permis sa cumpar un intreg set de switch-uri...si astfel sunt toate schimbate, sa nu apara aceeasi problema si la altele :D

Il vand fiindca am trecut la head pe lampi...deci nu mai e nevoie sa dau alte explicatii...si incerc sa strang bani pentru un cabinet 4X12

Pachetul contine: procesorul, alimentator, manual si alte documente ale sale, cablu date USB, cutia lui originala.

 

Pretul lui 750RON

 

De asemenea am la el geanta Thomann http://www.thomann.de/gb/thomann_effect_pedal_bag.htm

 

Pret: 50RON

 

Se poate vedea in poza ca este loc suficient pentru inca ceva pedale in geanta/cabluri sau ce mai doriti.

 

post-1498-0-74517300-1292848057_thumb.jpgpost-1498-0-69813300-1292848080_thumb.jpgpost-1498-0-23393500-1292848091_thumb.jpgpost-1498-0-80049200-1292848099_thumb.jpg

PM, sau IM: andyar85. Se poate vedea/incerca in Cluj

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.