www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Un Nou Local Unde Se Poate Canta Gambrinus Live Stage - Cluj- Napoca


vladimir-godmode
 Share

Recommended Posts

sunt chiar curios cum arata locatia, cat e de mare si cum e sunetul. (din pozele de pe net nu imi dau seama cat e de mare)

am vaz ceva afis cu Godoroja parca sapt trecuta si exact asta am zis: "o fi ceva bomba noua, in ceva pivnita la subsol, cu sunet prost, mult fum si spatiu putin" :)

unde putem gasi programul pentru urmatoarele concerte? nu am gasit un site oficial.

 

numai bine!

 

Scena, lumini , sunet performant , locatie ultracentrala , nu este situat la subsol !!!

 

pentru contact si booking : marusceac_vladimir @ yahoo. com

 

0730 202 049

Link to comment
Share on other sites

Partea buna asta era, ca nu e bomba, e la suprafata , acustica buna, si area aerisire calumea.

au cantat satpamana trecuta si INSANE din ungaria care veneau dupa un turneu european si au zis ca sunt foarte multumiti de sunet.

 

Pentru program detaliat dati add pe facebook.

 

http://www.facebook.com/GambrinusPub

Link to comment
Share on other sites

felicitari atunci si viata lunga. :lol:

 

sa vedem ce cantari vor fi - ar fi fain sa vina si ceva muzicieni seriosi de afara , din pacate inca nu stiu sa existe in CJ o locatie ok si relativ incapatoare (500-1000 pers) - pt concerte

probabil nici public nu avem inca sa umple o sala de peste 1000 locuri :)

 

Partea buna asta era, ca nu e bomba, e la suprafata , acustica buna, si area aerisire calumea.

au cantat satpamana trecuta si INSANE din ungaria care veneau dupa un turneu european si au zis ca sunt foarte multumiti de sunet.

 

Pentru program detaliat dati add pe facebook.

 

http://www.facebook.com/GambrinusPub

Link to comment
Share on other sites

Pana acuma au concertat in Gambrinus Live Stage :

De pe la noi din tara :

Night loosers , Mihai Godoroja & the blue spirits, Ioan Gyuri Pascu, Alexandrina Hristov, Semnal M, Les elephants bizares ,Grimus, Dance Trauma, Bega blues band,Trupa de acoperire, De la funk, cassa 3, Rock Norris.

 

De pe afara :

 

Nagy Janos trio (HU) , Insane (HU) , Human host body (SLO) ,Pierre de Tregomain (FR).

 

Si urmeaza multi altii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.