www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Camarad ART


Guest ANGOR
 Share

Recommended Posts

Guest ANGOR

Chitaristilor! dar nu numai, ma adresez celor care sunt pasionati de arta, care o creeaza, sau care o "consuma". CamaradART isi propune sa ajunga cel mai important grup de artisti, dar si de pasionati de arta. asa ca dati o fuga pe http://camarad-art.uv.ro sau trimiteti un mail pe angor_camaradart@yahoo.com . Grupul va avea parte si de o revista proprie care ar trebui lansata pe la sfarsitul acestui an sau inceputul anului viitor.

Devenind membru CamaradART aveti posibilitatea sa va prezentati creatiile in revista sau pe viitoarea pagina web. Fiecare artist colaborator la revista avand propria pagina personalizata in interiorul sitului principal.

 

Doresc sa propun o viitoare colaborare cu rgc.ro pentru ca sunt de parere ca avem numai de castigat. Grupul are in vedere si crearea unei case de discuri pe langa revista. Asa ca la anu sper ca un membru al acestui forum care se hotaraste sa adere la grup sa aibe lansat propriul album solo, plus k am in vedere si o colaborare pe plan muzical cu acesta, daca este de acord desigur.

 

In incheiere daca doriti sa afaceti parte din grup, sau pur si simplu cereti lamuriri aveti adresa mea de mail de mai sus.

 

Florin Angor Cosma - Presedinte camaradART

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Eugen_G

am mai gasit pe cineva interesat de colaborare.il cheama Bogdan Costea.sustine ca din septembrie o sa aiba sponsorizari.a spus ca a auzit de Camarad Art shi ca e dispus sa colaboreze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.